środa, 20 stycznia 2021

Tomczuk3Bez zdejmowania pokrywki z kociołka politycznego widać spotęgowaną aktywność Huczyńskiego. Strach otworzyć lodówkę, by z niej nie wychynął...

 

Huczyński na procesji, Huczyński w amfiteatrze, Huczyński na olimpiadzie przedszkolaków, Huczyński na saperskim bankiecie, Huczyński wśród funkcjonariuszy SW, przypinający medale i bez obrzydzenia częstujący się integracyjną kiełbaską. Podjedliśmy? No to lecimy dalej: Huczyński w Paryżu, Huczyński w sądzie i - co absolutnie szokuje - Huczyński na sesjach rady miejskiej! Co prawda wdeptuje tam i jeszcze szybciej znika, ale to już inna para kaloszy.

Z bywaniem na sesjach bywało jeszcze gorzej, Huczyński nie bywał tam samorządowe wieki. Obsobaczył parę pokoleń radnych i potem sam się na nich obraził. W pewnym momencie zajrzał w kalendarz i uświadomił, że wybory tuż, tuż... Przestawił zwrotnicę, zawiesił obrażenie i znowuż wziął się do roboty: zaczął zdobywać życiodajne tereny!

Zaczął od Zielonki, o którą rzekomo zabiegał przez 11 lat, co akurat jest kłamstwem wziętym z urzędowego niebytu. Zielonkę wymyślono na chybcika, jako tratwę ratunkową Huczyńskiego. Koncepcja zrodziła się w głowie człowieka, który Huczyńskiemu dopomógł po raz trzeci zdobyć najwyższy stołek w Brzegu. Pomysłodawca Zielonki jest jednym z dwóch żołnierzy Huczyńskiego. Ostatnio jakby rzadziej wypisuje te swoje ?felietony", jako że cierpi na brak czasu, bo podobnie jak Huczyński grzeje ławy sądowe walcząc tam o dobre imię.

 

WH puchar

 

Władze miast fundują mieszkańcom rozrywkę, organizują np. ?noce kultury", nie dziwota więc, że i Huczyński się stara. Choć w jego wydaniu to nie noce, a mroki kultury. Ściągnął do Brzegu, co w Huczyńskim mniemaniu najlepsze: disco polo mianowicie. Skoro już wdepnęliśmy w sztukę przez wielkie ?D? zrymujmy coś w disco polowym stylu.

 

Się odwalił i na gali disco zjawił
Nastawił uszy i się wzruszył
Coś zagrało mu w duszy
Gdy ?Majteczki w kropeczki"
Usłyszały jego uszy...

Bara, bara bara, riki, tiki tak...

 

No więc ustaliliśmy, że Huczyński pokazuje się dosłownie wszędzie, orze jak może. Chce się odrodzić, jako ten ciepły wujek. Możnaby skwitować: ostatnio bardzo dużo Huczyńskiego. Na wizji i fonii, chodzi o to, żeby Huczyńskiego było wszędzie pełno.

Amerykanie powiadają: Nieważne co o tobie mówią, ważne żeby nie przekręcali nazwiska. Powiedzenie owo przypominam we własnym interesie. Nie przekręcając nazwiska podmiotu lirycznego i odmieniając je we wszystkich przypadkach, zapewniam sobie alibi. Muszę być ostrożny, nie mogę bowiem wykluczyć, że Huczyński po raz trzeci zawlecze do sądu. Za co? Że nie uzgodniłem z nim treści felietonu.

Wybory już niedługo, a kandydatów mogących Huczyńskiego zluzować nie widać. Stary Tomczuk jakoś się wyżywi, da sobie radę gdzieś w świecie, ale co z resztą? Huczyński będzie was dekorował, wręczał nagrody i koncerty organizował, aż do reszty zagłaszcze.

 

zamedalowani

 

Najważniejsze, że przyklaskujący i pokornie kiwający główkami doczekają uznania. Ordery można przypinać nawet na plecach.

 

Komentarze   

 
# adaśko 2014-06-30 13:55
Stare metody. Jak widać nie stać go na nic innego. Już chyba w pierwszej kampanii Pan Ogonek stwierdził, że Huczyński wyskakuje nawet z bankomatu. Pytanie czy po raz kolejny brzeżanie dadzą się na to nabrać. Jeżeli tak, to nie pozostanie nic innego, jak tylko opłacić jakiegoś szamana, aby to załatwił w inny sposób. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Romuald N. 2014-06-30 14:46
Panie Leszku, czapka z głowy. Kolejny świetny, dowcipny i jakże ważny dla mieszkańców felieton. Gratuluję panu polotu i czekam na kolejne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# rodzic antypropagand 2014-06-30 14:57
Tak jest Panie Redaktorze- propaganda na całego na stronie fb naszego przedszkola- jak w korei
facebook.com/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Wolak 2014-06-30 15:27
Po prostu rżnie głupa. Propaganda na chama
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Antoni 2014-06-30 19:15
Panie Leszku to, że nasz burmistrz Huczyński niewątpliwie już się wypalił, to widać gołym okiem. Zamiast gospodarza z pomysłami na miasto mamy tylko Administratora, który chce jakoś dotrwać do końca kadencji. Miasto jest zaniedbane, tereny zielone marnie zagospodarowane , chodniki koślawe, brak ciekawych inwestycji itd.można wyliczać bez końca. Natomiast bardziej martwi mnie konkurencja do fotela burmistrza, która jest niewyrazista, słaba i nie wiem, czy zdolna pokonać" starą wygę" Huczynskiego. Pana felieton może i trochę dowcipny ale brakuje mnie w nim konkretów. Ludzie pewnie już zapomnieli drakońskie podwyżki śmieci dla wspólnot mieszkaniowych i odbiorców indywidualnych, więc może im trzeba odświeżyć pamięć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Łubu dubu 2014-06-30 19:41
To nieprawda, że ulica Reja została źle zaprojektowana przez kolejnego przyjaciela. To nieprawda, że hotel nie powstanie. To nieprawda, że amfiteatr jest od lat zaniedbany. To nieprawda, że długi za stadion i zielonkę będą spłacały jeszcze nasze dzieci. To nieprawda, że dokłada się do panoramicznej gazety. To nieprawda, że siedzę na dwóch stołkach i zarabiam więcej od Prezydenta. To wszystko wymyślają źli ludzie. To mówiłem ja, Jarząbek, redaktor trzeciej kategorii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Lubu Dubu + 2014-06-30 19:46
To nieprawda że jestem pieniaczem który przegrywa procesy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Guest 2014-06-30 19:47
forumbrzeg.pl/.../...
warto pamiętać, żeby jeszcze raz nie dostać w dupę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Guest 2014-06-30 20:07
wszyscy w Brzegu muszą pamiętać , że trzeba nowego burmistrza wybrać , ale nie kolegę Huczynskiego bo będzie to samo.
Bo narzekać na forach to każdy potrafi zobaczymy czy taka sama odwaga będzie jak przyjdzie nam głosować. amen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# gruba berta 2014-06-30 22:52
To nie ja byłam Ewą, to nie ja skradłam ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# wyborca 2014-07-01 08:48
Kandydaci też są. Każdy inny będzie lepszy od Huczyńskiego. Nie Huczyńskiemu !!. Każdy inny będzie bardziej pracowity,będzi e lepiej dbał o nasze miasto, będzie lepiej gospodarował. Pójdziemy na wybory i wybierzmy nowego burmistrza. Każdy inny !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Dziadek 2014-07-01 09:21
Coś nie słychać pieniacza Huczyńskiego w Radiu Opole. Mogliby zrobić o tym audycję. Śmieszny polityk co chce powsadzać do paki mieszkańców miasta którym rządzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# warenik 2014-07-01 14:24
Cytuję Dziadek:
Coś nie słychać pieniacza Huczyńskiego w Radiu Opole. Mogliby zrobić o tym audycję. Śmieszny polityk co chce powsadzać do paki mieszkańców miasta którym rządzi.

Huczyński olewa Opole i rządzi w Radio Wrocław, tak jakby Brzeg już był w Dolnośląskim. Może tam opowiada o swoich wygranych procesach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# adaśko 2014-07-02 07:25
W Brzegu trzeba rozwalić cała tą spółdzielnię stefańsko - huczyńską, bo inaczej się nic nie zmieni. A ciekawe jest to, że podobno kiedy Hucz nastał, to słał listy do prokuratury na Stefana ? Widać był za cienki w uszach, bo nic mu z tego nie wyszło, więc si poddał i zaprzyjaźnił ze Stefanem. Trochę tylko dziwię się Stefanowi, że mu tak łatwo to wybaczył ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# urzędnik 2014-07-02 07:50
Miler też wybaczył Palikotowi. Dlatego Huczyński musi odejść. Stefański też.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# PaliPies 2014-07-02 08:30
Cytuję urzędnik:
Miler też wybaczył Palikotowi. Dlatego Huczyński musi odejść. Stefański też.

święta prawda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# wyborca 2014-07-03 07:44
Jestem pewny że zdaniem nie tylko Leona Nowaka Huczyński musi odejść. Stefański też.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Bogdan 2014-07-03 09:06
Cytuję wyborca:
Jestem pewny że zdaniem nie tylko Leona Nowaka Huczyński musi odejść. Stefański też.

Kim będzie Leon po odejściu Huczyńskiego. Nikim podobnie jak Huczyński. To w ogóle fenomen że tacy nijacy ludzie tak długo na powierzchni. Huczyński to wielka wydmuszka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# bond 2014-07-03 12:47
Panie Leszku. 20 wpisów to Pana dzieło. Gratuluję zacięcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Pawełek 2014-07-03 14:50
Cytuję bond:
Panie Leszku. 20 wpisów to Pana dzieło. Gratuluję zacięcia.

Jestem Głąb, James Głąb, Takie rzeczy to tylko w panoramie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Leszek Tomczuk 2014-07-03 17:13
Cytuję bond:
Panie Leszku. 20 wpisów to Pana dzieło. Gratuluję zacięcia.

No - pytam - jak mam się obronić z podejrzeń o trollowanie na witrynie własnoręcznie zarządzanej? Przecież mam do dyspozycji cały portal łącznie z zapleczem. Jeśli powiem, że to nie ja produkuję komentarze, Pani 'bond' i tak nie uwierzy.
Bez owijania w bawełnę napiszę po małujowicku: Pani Kierowniczko Propagandy Wodza Wojciecha - proszę wrzucić na luz. Tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# adaśko 2014-07-03 19:15
Pani Kierowniczko, proszę nie przypisywać moich wpisów innym osobom. Czy tak trudno Pani zrozumieć, że to już koniec, nie ma już nic ? Pozostało jakieś cztery miesiące i proponuję budować tratwę przy marinie. Tratwa musi być duża, bo popłyniecie z całym swoim zapleczem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Pawełek 2014-07-03 19:27
Pani kierowniczka myśli, że to jak w panoramie - trzy osoby piszą zawzięcie zarówno artykuły jak i "wpisy" internautów. Oczywiście pozostają po cenzurze jedynie słuszne chwalące wodza Kim Hu Woja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# red 2014-07-06 20:38
Najgorsze miasto w powiecie to Brzeg-a to zasługa obecnego szefa-nie ma tu nic dla młodych ludzi i rodzin z dziećmi-chodnik i dziurawe,rowera mi i wózkami trudno przejechać,brak basenu odkrytego,toru dla jeżdżących na rolkach itd..-a wakacje się zaczęły,co tu robić?Trzeba wyjeżdżać z tego miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Andrzej Ogonek 2014-07-07 20:28
Cytuję adaśko:
Stare metody. Jak widać nie stać go na nic innego. Już chyba w pierwszej kampanii Pan Ogonek stwierdził, że Huczyński wyskakuje nawet z bankomatu. Pytanie czy po raz kolejny brzeżanie dadzą się na to nabrać. Jeżeli tak, to nie pozostanie nic innego, jak tylko opłacić jakiegoś szamana, aby to załatwił w inny sposób. 8)

Sorry adaśko. Nic takiego nie powiedziałem, a raczej nie napisałem. Słyszałem natomiast, że to Stefański bał się otwarcia lodówki, by nie wyskoczył z niej Huczyński.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# kazik 2014-07-11 18:34
Widzę po zdjęciu ze te kilka kadencji służy panu Huczyńskiemu. Buźkę ma okragłą jak dynia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W sieci nie jesteś anonimowy.

tomczuk na pasku