poniedziałek, 27 czerwca 2022

JOANNA GRABIEC

j.grabiecPrezeska Zarządu w Villa Italia Sp. z o.o. w Brzegu (branża e-commerce - www.vigdm.com). Edukuje się w ekonomii (szkolenia sprzedażowe i managerskie). Pomysłodawczyni i współorganizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu 3 Kotwice, który wspiera osoby bezdomne i wykluczone społecznie. Członkini prestiżowej instytucji pn. "Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet". ikona FB

 

joanna grabiecBez względu na wynik wyborów samorządowych, po 16 listopada w Brzegu, powstanie pierwsza w Polsce stacjonarna Ambasada i Akademia Przedsiębiorczości, której jestem przedstawicielem w naszym mieście. 

Czytaj więcej...

joanna grabiecAtakujące nas z każdej strony hasła wyborcze oraz szereg zapewnień i obietnic stają się coraz bardziej irytujące.

Czytaj więcej...

 

joanna grabiecTrzy powody, dla których powinieneś iść na wybory. Dziś mamy wybór!

Czytaj więcej...

Joanna Grabiec radZnam wielu ludzi, którzy za cel swojego życia postawili sobie jedno - zmienić świat i zostać zapamiętanym jako twórcy nowych ideologii, czy prekursorzy wielkich zmian.

Czytaj więcej...

joanna grabiecCzęsto słyszę, że ludziom "przewraca się w głowach od dobrobytu", a ja uważam wręcz odwrotnie. To raczej strach przed utratą i mentalność niedostatku potęgują najgorsze, ludzkie cechy.

Czytaj więcej...

joanna grabiecMiasto Brzeg liczące prawie 40 tys. mieszkańców stało się przedmieściem prężnie działającej i rozwijającej się Gminy Skarbimierz liczącej 7 tysięcy mieszkańców, ponieważ "miasto" od lat kieruje się po linii pochyłej do upadku.

Czytaj więcej...

porayski pomsta na pasku