czwartek, 21 stycznia 2021

Wywiady

wywiady ikona
 
 
ornament
 
.

Robert MikulskiNa kilka krótkich pytań odpowiada nam mecenas Robert Mikulski, partner zarządzający Kancelarii BRILLAW by Mikulski & Partners specjalizującej się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw.

Czytaj więcej...

lukaciejewskaBrexit jest kosztowny dla obu stron, z pewnością będzie bardzo kosztowny i dla Polski - choćby dlatego, że Wielka Brytania była drugim pod względem wielkości partnerem handlowym po Niemcach.

Czytaj więcej...

krzysztof danielewicz wywiadPandemia pokazała już, że mieszkańcy miast są całkowicie zdani na strukturę handlu. Gdy ta struktura działa – miasto ma towar, a gdy nadchodzi lockdown, zaczynają się komplikacje z dostępnością.

Czytaj więcej...

311520432837Rozmowa z Bogusławem Sonikiem – dziennikarzem i politykiem, działaczem opozycji demokratycznej w czasach PRL, posłem do Parlamentu Europejskiego VI, VII i VIII kadencji, posłem na Sejm RP VIII i IX kadencji o polityce zagranicznej nowej administracji USA.

Czytaj więcej...

katarzyna wolinskaCykl wywiadów z inspirującymi kobietami w ramach Gospodarczego Forum Kobiet. Rozmowa Ilony Klejnowskiej Kamińskiej, Prezes Gospodarczego Forum Kobiet z Katarzyną Wolińską, autorką książki „Recepta na szczęśliwe życie i udany związek”.

Czytaj więcej...

reinchardtMariusz Marszałkowski rozmawia z Adamem Reichardtem, amerykańskim politologiem i specjalistą ds. międzynarodowych, o spodziewanej polityce zagranicznej prezydenta elekta USA.

Czytaj więcej...

muzeum piosenki w opolu ag"Kiedyś teksty polskich piosenek pop były tak dobre, że dziś brzmią jak poezja. To świadczy o tym, jak banalne i żenujące są teksty wielu współczesnych utworów" – mówi Jarosław Wasik, piosenkarz, kompozytor i autor tekstów, od 2013 roku dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Czytaj więcej...

osiecka poplawska tvp 0"Osiecka" to jeden z bardziej wyczekiwanych seriali mijającego roku. Twórcy zapowiadają biografię, która pokaże różne odcienie życia poetki, bez upiększeń, bez stawiania pomników, co potwierdza jedna z odtwórczyń roli tytułowej, Magdalena Popławska. Premiera 25 grudnia.

Czytaj więcej...

dworek nad wkraCykl wywiadów z inspirującymi kobietami w ramach Gospodarczego Forum Kobiet. Rozmowa Ilony Klejnowskiej-Kamińskiej, Prezes Gospodarczego Kobiet Forum, z Zofią Leszczyńską-Niziołek, właścicielką gospodarstwa agroturystycznego Dworek nad Wkrą.

Czytaj więcej...

wywiady na pasku