czwartek, 24 września 2020

l.tomczukPortal Miejski BRZEG.COM.PL niebawem obchodzi siódme urodziny, a to cezura magiczna. Wyrośliśmy ze starego garniturku i postanowiliśmy się przebrać. Tak jest! Osiągając ten wiek trafiliśmy do... I klasy.

W wieku przedszkolnym nauczyliśmy się niemało. Podglądaliśmy konkurencję, zmądrzeliśmy. Siedem lat w informatyce to cała epoka. Pracowaliśmy na stareńkiej maszynie, która nie nadążała za wyzwaniami współczesności. Internet jest wszechobecny i dlatego BRZEG.COM.PL dopasowujemy do przeglądania w komórce, smartfonie, na tablecie i monitorze komputera. W każdym z wymienionych urządzeń portal wyświetli się w innym (mamy nadzieję, że wygodniejszym) formacie, co powinno ułatwić nawigację i uprzyjemnić czytanie.

 

Odebraliśmy wiele sygnałów od Czytelników szczerze zaniepokojonych czasowym wygaszeniem witryny. Mamy też świadomość, że nasze zniknięcie niektórych serdecznie ucieszyło. Przepraszać za powrót nie zamierzamy. Niezależny Portal Internetowy BRZEG.COM.PL zmienia się lecz z przeszłością nie zrywa. Zachowujemy większość treści archiwalnych wraz z komentarzami. Dołączyli do nas kolejni autorzy i sądzimy, że nowa/stara witryna zmobilizuje tych, którzy dawno nic nie publikowali, a innych zachęci do współpracy.

Cieszymy się z aktywności brzeskich portali: FORUMBRZEG.PL, TWOJBRZEG.PL, FAJNYBRZEG.PL i INFOBRZEG.PL. Wymienione witryny wykreowały niepowtarzalny klimat i dobrze brzeżanom służą. Razem stanowimy sporą siłę. Przy okazji naszego layoutu pozdrawiamy Redaktorów. Na stronie startowej umieszczamy Wasze logo wraz z przekierowaniem.

Z góry przepraszamy za wtopki, jakie przytrafią się po odpaleniu nowego/starego portalu. Prosimy o sensowne porady, przejmiemy się wyłącznie konstruktywną krytyką.

BRZEG.COM.PL znajdziecie też na Facebooku.

I coś jeszcze: w logo portalu zachowaliśmy stary, piękny herb Brzegu.

Leszek Tomczuk
redaktor naczelny

Komentarze   

 
+2 # Tadeusz 2013-02-04 21:22
Nareszcie! Skończył się mój niepokój, cieszę się, że portal powrócił do tego w zmienionej, nowocześniejsze j wersji. Będę go nadal czytał systematycznie i może nawet coś napiszę...
 
 
+1 # franek ale nie szwaj 2013-02-04 22:00
No, no ! Super stronka ! :lol: Lubię to !
 
 
+2 # Buntownik_z_wyboru 2013-02-04 22:03
No nareszczie. Cieszę się, że wróciliście. Nie było czego czytać w mieście :-) Pozdrawiam.
 
 
+1 # Sara 2013-02-04 22:19
Dumnemu pierwszoklasiśc ie wyposażonemu w już całkiem profesjonalne akcesoria piśmiennicze {piórnik, kredki, gumka] przewrotnie życzę sukcesów w dalszym, konsekwentnym edukowaniu co niektórych opornych i niepo/radnych/.
 
 
+1 # Brzeżanin 2013-02-04 22:50
gratulacje, sukcesów życzę
 
 
+4 # janusz 2013-02-05 00:18
Niektórzy próbują zniesmaczyć piękny nareszcie po wielu,wielu latach oczekiwań brzeski stadion,Czekam chociaż na jedno merytoryczne uzasadnienie dlaczego modernizacja stadionu te kilka osób tak boli.Myślę ,że na tym portalu jest szansa. Oczywiście nie chodzi o demagogię typu ..tyle kosztował...Jed en argument dlaczego nie.
 
 
+2 # janusz 2013-02-05 00:23
A tak poza tym było smutno jak portal był nieczynny.
 
 
+2 # zonk 2013-02-06 09:37
Bardzo się cieszę że portal jest ponownie dostępny, gdyż jest to jedno z nielicznych brzeskich forów wymiany informacji którego nie dosięgnęły macki obślizgłej ośmiornicy z robotniczej
 
 
+1 # Niska 2013-02-06 15:31
Dobry pomysł z tym herbem :cry:
 

Nie masz uprawnień do komentowania