niedziela, 05 grudnia 2021

ziemkiewicz"Wyprawą" do Londynu Ziemkiewicz odstawił tupolewizm. Wylądował mimo, że miał szlaban. Żenada!

 

 

 

 

 

Ziemexit

 

Rafał Ziemkiewicz zawiózł córkę na studia w Oksfordzie i na lotnisku został... aresztowany przez brytyjskie służby. Prawicowe gadzinówki zawyły!

 

No cóż, córunia nienawistnego islamofoba mogła studiować na KUL, u Rydzyka albo w Akademii Zamojskiej troglodyty Czarnka, kajdan wtedy by nie było. Wolska takich drani, jak Ziemkiewicz chroni i dopieszcza.

 

Trzeba mieć zryty beret, by ładować się do kraju w którym posiada się status persona non grata.

 

 

Dialog (nie)dyplomatyczny

 

- Deportowany, wyrzucony, wywalony, wydalony, wygnany, wypędzony... - informują agencje i donoszą agenci.

 

- A nie dałoby się wyrazić tego jakoś romantyczniej?

 

- Wypie*dolony! Wyj*bany!

 

- Idealnie! Z bydlakiem, który po całej zadymie tytułuje się "więźniem politycznym", tak trzeba.

 

 

Angolom kury przestaną znosić jaja...

 

Niejaki Ziemkiewicz czuje się opluty i oczekuje przeprosin od Brytyjczyków za odmowę wjazdu na Wyspy, a zlizujący zeń plwociny pissowski urzędniczyna zapowiada: "Zaproszę do MSZ Panią Ambasador Annę Clunes by upewnić się, że wolność słowa należy do katalogu brytyjskich wartości i zapytać, jak koresponduje to z postawą brytyjskich służb w sprawie R.A. Ziemkiewicza".

 

Zatrząsł się tron i przekrzywiła korona Elżbiety II - Z Bożej łaski Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz innych jej posiadłości i terytoriów królowej, głowy Wspólnoty, obrończyni wiary.

 

 

Szansa na sukces

 

Po wykurowaniu wątroby szybko wróć do nałogu, jak szpadel nawalony zasiądź przed kompem i zacznij szaleć.

 

Wstawiaj homofobiczne wpisy, stań się negacjonistą Holokaustu, wywlecz nazwiska zdeformowanych dziennikarek, zaapeluj, „żeby nie odbierać Żydom odpowiedzialności" za to, „że to przecież nie Polacy wsadzali tych Żydów do wagonów, wyłapywali, eskortowali z getta, tylko inni Żydzi" i zapytaj na Twitterze: „Znaczy, koronawirus jest Żydem? Goebbels by na to nie wpadł".

 

Zostań homofobem, antysemitą, islamofobem i rasistą, z nietolerancją religijną bądź za pan brat...

 

- Powiedzą, że zwariowałeś?

 

- Bynajmniej! Zdobędziesz tabun wyznawców i pochlebców. Nazarabiasz górę kasy, oczywiście nie tylko dla siebie. Masz przecież dzieci i wnuczęta. Musisz je zainstalować na Oksfordzie. To zdolne dzieci, zdolne do wszystkiego, wyplenią szerzące się tam lewactwo.

 

 

AAA ljt okragly

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

tomczuk na pasku