czwartek, 21 stycznia 2021

Tomczuk3Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi. Stare porzekadło moja lubelska przyjaciółka przerobiła na modłę komiczną: Pan Bóg kule nosi, a diabeł ogarek. Przekuta paremia w sam raz odnosi się do mojej aktywności na portalu BRZEG.COM.PL

Niniejszym tekstem żegnam się z Czytelnikami, bowiem moich felietonów już tutaj nie przeczytacie. Dla niektórych to dobra nowina, ale od razu uspokajam: zwolenników - ludzi mi życzliwych - nie osierocę. Dlatego ten wpis należy uważać za pożegnalno-powitalny ;)

Bies przytaskał ogarek, rozświetlił drogę, i natchnął do niekonwencjonalnego rozwiązania. Stworzyłem «portal osobisty» miejsce, gdzie nie tylko felietony, ale i fascynacje (i czort jedyny wie, co jeszcze) wciąż będą publikowane.

Szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ, polecam najnowszy felieton zatytułowany SOLO, który wszystko wyjaśnia.

Pozostaję redaktorem naczelnym Niezależnego Portalu Miejskiego BRZEG.COM.PL i mam zamiar udzielać się na witrynie ile starczy sił i czasowych możliwości. Będę przybliżać sylwetki ludzi mających wpływ na życie brzeżan. Mam świadomość, że wywiady to materia delikatna. Po ostatniej rozmowie z p. Barbarą Mrowiec - Przewodniczącą Rady Miejskiej Brzegu - odebrałem telefon od kogoś, kto dzwonił tylko po to, by nawymyślać i nerwowo się rozłączyć. To mnie utwierdza w przekonaniu, że z ludźmi trzeba rozmawiać.

Z góry dementuję ewentualne spekulacje: nikt mnie w przestrach nie wpędził, ani do niczego nie przymusił.

Portal osobisty stworzyłem z pobudek wyższych, a diabeł niewiele tutaj ugrał. Chcę aby miejsca zadumy, jakimi są cmentarze, nie były okazją do przypadkowych spotkań, gdzie ktoś kogoś strofuje, a tak naprawdę - zawraca człowiekowi głowę. To wiocha i słoma w butach!

Dziękując za wszystkie lata felietonowych spotkań, zachęcam do śledzenia nowej witryny.

 

logo oficial Fotor

listwa podstron 1 Fotor

 

Komentarze   

 
# kpt zUBek 2015-08-25 21:28
Brawo za niezależność i odwagę! Nie ma potrzeby obawiać się pajaców, bo oni już śmieszniejsi nie będą. Już widzę zazdrość i kpiny z zielonki ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Pinokio 2015-08-26 09:00
No właśnie, zazdrość, że jedni maja talent, a inni długi nos.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Kwiaciarka Bożenka 2015-08-26 07:45
Są też hieny cmentarne. Znamy takie w okolicy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Umiejący czytac 2015-08-26 17:22
Dzięnikarze z panoramy mogą kury szczać prowadzać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W sieci nie jesteś anonimowy.

tomczuk na pasku