poniedziałek, 27 czerwca 2022

a.ogonekJego Wysokość Trojga Imion i jednego, a może wielu pseudonimów i nicków, Kowalczyk, wydawca i redaktor naczelny "Panoramy Powiatu"

 

Chcę wyrazić moje olbrzymie ukontentowanie i satysfakcję z powodu wykrycia w ostatniej Jego Wysokości publikacji w "Panoramie Powiatu" pod tytułem "Głupi mówi to, co wie; mądry natomiast wie, co mówi (3)" jednego faktu. Więcej nie znalazłem. Serdecznie dziękuję.
Chodzi mianowicie o następujące jego Wysokości sformułowanie: "Oj dostało mi się! Już na wstępie za to, że podpisuję się pod felietonami od lat, o czym doskonale akurat Ogonek wie, jako Zygmunt Stary." Pozwoli ono bowiem wielu osobom, które Jego Wysokość przez lata w swoich tekstach opluwał, zohydzał, namaszczał piętnem oszołomów, nawiedzonych, czy też dewiantów do szukania należnej im satysfakcji.
Proszę się nie obawiać, by coś takiego spotkało Jego Wysokość z mojej strony, chociaż w pierwszej części swojej "trylogii" o doprowadzeniu mnie przed oblicze Temidy Jego Wysokość pisał. No cóż, Jego Wysokości pryncypał Huczyński próbował już w 2008 roku stawieniem mnie przed oblicze Temidy straszyć za popełnione przeze mnie i nie przeze mnie teksty, za pośrednictwem pracującej równocześnie dla Urzędu Miasta Brzegu adwokatki Joanny Pawłowskiej - Kelm. Warunkami jakimi mi postawił, by tego uniknąć, była jegoż moim kosztem charytatywność w kwocie 10.000 zł i publikacja sformułowanych przez adwokatkę przeprosin. Warunków nie spełniłem.
Po prostu uważam, że są osoby, których zachowanie nie pozwala mi na to, by przed oblicze Temidy były przeze mnie pozwane, czyli nie posiadają honorowej zdolności sądowej.
Proszę się też nie obawiać, bym w przypadku naszego osobistego spotkania nie podał Jego Wysokości mojej ręki, co czynią w tym mieście dwie znane osoby, a jakie, być może się Jego Wysokość domyśli.
Oświadczam też, że niniejszy tekst opublikowany jest na moim blogu przeradny blogspot.com i do Jego Wysokości woli należy jegoż ewentualne opublikowanie w Jego Wysokości wydawnictwie. Pozostałym mediom lokalnym wysyłam tenże elektronicznie, pozostawiając decyzjom ich redaktorów naczelnych jegoż publikację. Praw autorskich sobie nie zastrzegam.

Z należnym Jego Wysokości głębokim ukłonem i przyklękiem

Andrzej Ogonek

Komentarze   

 
# antykowal 2013-03-11 14:32
Możesz doliczyć mnie i to już trzech, którzy temu szmaciarzowi ręki nie podają. Lista jest o wiele dłuższa niż się Tobie Ogonku wydaje. Ten typek chodzi już kanałami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Andrzej Ogonek 2013-03-11 17:26
Cytuję antykowal:
Możesz doliczyć mnie i to już trzech, którzy temu szmaciarzowi ręki nie podają. Lista jest o wiele dłuższa niż się Tobie Ogonku wydaje. Ten typek chodzi już kanałami.

Oj antykowalu, chyba niezbyt dokładnie moją myśl odczytałeś. Ciekaw jestem, czy adresat ją pojmie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Heniek 2013-03-12 19:10
Panie Andrzeju nie bardzo rozumiem, po co nas pan uracza na tym portalu, takim lichym felietonem. Którego bohaterem, tradycyjnie już jest pana kolega po piórze. Zamiast pochylić się nad poważnymi tematami, związanymi z prawidłowym funkcjonowaniem naszego miasta, to musimy czytać takie pierdoły.- Kowalczyk powiedział to, Kowalczyk zrobił tamto. A kogo to obchodzi! Wystarczy wreszcie znaleźć poważnego kandydata na burmistrza, pozbyć się "dobrodzieja" a po Zygmuncie tylko wspomnienie zostanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# student 2013-03-12 22:29
Jak brak tematu to pisze się o Kowalczyku,para noja !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Uczony 2013-03-12 23:23
Ty student z brzeskiej Sorbony jesteś? Kowal nawet takiej uczelni nie skończył i piszą o nim. Porzuć naukę zostań chamem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Andrzej Ogonek 2013-03-13 08:16
Cytuję student:
Jak brak tematu to pisze się o Kowalczyku,paranoja !

Student nie martw się. Jutro będziesz mógł przeczytać o śmieciach w Gaci(ach).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

ogonek na pasku