piątek, 12 sierpnia 2022
fbclean.jpgW sobotę 1 lipca forumbrzeg.pl zorganizowało małą akcję sprzątania centrum miasta. Akcja polegała na przełamaniu bariery sprzątania śmieci przez nas samych. "Ubrani odświętnie z workami na śmieci ruszyliśmy na tę niecodzienną akcję, początek był stresujący lecz minęło to bardzo szybko i każdy papierek lądował w worku z wielką przyjemnością" - powiedział Łukasz Jasiński administrator forumbrzeg.pl. Zbierano przede wszystkim papierki, puszki i butelki, nie zbierano chleba oraz niedopałków papierosów.

Akcja była zorganizowana przez młodych ludzi starających się pokazać, że nie można się wstydzić tylko trzeba po prostu schylić się i wrzucić śmieci do kosza. W trakcie akcji słyszeliśmy wiele pozytywnych słów, nawet jedna osoba się do nas przyłączyła, słychać też było negatywne zdania takie jak "Urzędnicy przed wyborami się chcą pokazać."

Jako młodzi ludzie mamy wiele pomysłów i będziemy je realizować z wielkim samozaparciem, aby w naszym mieście było czysto i żeby turyści byli nim zachwyceni.

Zapraszamy na kolejne akcje wszystkich zainteresowanych a zapowiedzi będą na www.forumbrzeg.pl

 
W akcji uczestniczyli ( nazwy z forumbrzeg.pl ):
Yasiu, Ella, Inez, Kimi, AlferX i Angel z dziećmi, Franco Zarrazzo oraz pan Zbyszek, który się przyłączył.

{moscomment}

Komentarze   

 
# Gość 2006-07-05 18:53
W kwestii uzupełnienia :
w akcji brał jeszcze udział Cyborg.

Należy dodać, że 5 osób biorących udział w akcji nie mieszka w Brzegu a mimo to chcieli posprzątac to miasto skoro jego mieszkańcom na tym nie zależy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# Gość 2006-07-05 20:47
Na początku było ciężko, ale potem nie zwracaliśmy już uwagi na ludzi, którzy pokazywali nas palcami, robiliśmy swoje. To było miłe przedpołudnie, którego na pewno nikt z nas nie zapomni :-)
Jeśli będą kolejne akcje przyłączę się do nich jak zwykle na ochotnika. Tego nie można przegapić ;-) Zapraszam także innych :-)

Inez
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Nowiny na pasku