wtorek, 18 lutego 2020

KLM DutchSelfieKLM zaprasza do konkursu podczas wrocławskiego festiwalu „Europa na Widelcu”.

Wrocław, 31.05.2019 r. – W najbliższy weekend wrocławianie i goście odwiedzający stolicę Dolnego Śląska będą mieli szansę wygrać weekend w Amsterdamie. Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM, które od 6 maja oferują regularne loty między Wrocławiem a Amsterdamem, wraz z Portem Lotniczym Wrocław, przygotowały atrakcję podczas festiwalu „Europa na Widelcu”. KLM postawi we Wrocławiu gigantyczny holenderski chodak, przy którym będzie można zrobić sobie zdjęcie udając „Holendra”. Autor najbardziej „holenderskiego” selfie będzie miał szansę wygrać weekend w Amsterdamie dla dwojga, wraz z bezpośrednim przelotem z Wrocławia. Akcja jest planowana na 1 i 2 czerwca b.r.

Zostań „Holendrem” i wygraj weekend w Amsterdamie!

Zadaniem osób zainteresowanym konkursem jest w pierwszej kolejności odnalezienie holenderskiego chodaka podczas imprezy „Europa na widelcu”, w dwóch miejscach Wrocławia: 1-ego czerwca na Rynku Głównym, a 2-ego czerwca przy Browarze Mieszczańskim. Następnie należy zrobić sobie przy nim oryginalne selfie, które w pomysłowy i zabawny sposób będzie nawiązywało do Holandii i jej symboli. Zdjęcie trzeba zamieścić na stronie konkursowej https://www.dutchselfie.pl/, a potem podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku i zachęcić do głosowania. Z 20-tu zdjęć, które zgromadzą najwięcej głosów na stronie konkursowej, jury konkursu wybierze jedno najlepsze. Jego autor wygra wycieczkę do Amsterdamu dla dwojga.

Szczegóły konkursu są dostępne na stronie https://www.dutchselfie.pl/

Loty KLM z Wrocławia do Amsterdamu odbywają się od 6.05.2019 codziennie: samolot KLM startuje z lotniska Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika o godzinie 14:05, z lądowaniem w Amsterdamie o 15:55. Loty powrotne na nowej trasie zaplanowano o następujących porach: wylot z Amsterdamu o godzinie 11:50 i przylot do Wrocławia o 13:35.*

Rezerwacja biletów oraz więcej informacji na temat rozkładu połączeń i promocji cenowych dostępnych jest na stronie klm.pl, pod numerem telefonu 48 (22) 51 23 947 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

* godziny lotów mogą się różnić w zależności od daty lotu