czwartek, 19 maja 2022

1 15 146831daeaJuż niebawem, 8 grudnia 2021 r. w Pradze, swój pierwszy koncert zagra słowacka artystka Karin Ann, którą polska publiczność miała okazję odkrywać podczas letniego tournée Sanah.

 

 

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na działalność statutową Amnesty International. Koncert będzie można zobaczyć LIVE na kanale YouTube artystki.

 

Karin Ann została okrzyknięta Odkryciem Roku 2021 w Czechach i na Słowacji. Obok Elettry Lamborghini, Niny Kraviz, czy znanej wszystkim Darii Zawiałow jest twarzą listy Spotify EQUAL. Obecnie pracuje nad kolejnym singlem. Najnowsza piosenka, która właśnie niedawno miała swoją światową premierę zatytułowana „we’re friends, right?” mówi o tym, czy przyjaźń może przerodzić się w szczęśliwy związek. Wideo do piosenki powstało we Włoszech a autorem jest Simone Bozelli znany ze współpracy z Maneskin.

 

8 grudnia o godzinie 19:50 w klubie Futurum Music Bar, mieszczącym się w samym sercu czeskiej Pragi, Karin Ann zagra swój pierwszy koncert. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie na działalność statutową organizacji Amnesty International, która walczy o prawa człowieka na całym świecie oraz między innymi o prawa kobiet w Polsce.

 

cytat 2 2Jestem bardzo związana z polską publicznością, dlatego zapraszam serdecznie wszystkich, którzy nie mogą wybrać się na koncert do Pragi, aby byli ze mną online. Zaśpiewam utwory z mojej pierwszej EPki >>lonely together<< oraz nowe piosenki, które znajdą się na drugim albumie - mówi Karin Ann. - Będę bardzo wdzięczna za wsparcie okazane organizacji Amnesty International” – dodaje artystka.

 

Koncert będzie można nieodpłatnie zobaczyć na żywo 8 grudnia 2021 r. na kanale https://youtu.be/DN6Cy3uQ6ns od godziny 19.45. Ci, którzy chcieliby wesprzeć Amnesty International, będą mogli kupić wirtualne bilety o równowartości: 2, 5 i 20 euro.

 

Źródło informacji: MagnifiCo Marketing&PR Consultants

 

 

fundacja batorego belka