niedziela, 29 marca 2020

Turystyka

football_bambiniZ przyjemnością informujemy, że od września 2012 roku rusza w Polsce największy projekt piłkarski Football Bambini dla dzieci w wieku od 2 do 7 roku życia. Celem projektu jest popularyzacja sportu wśród dzieci i stworzenie im warunków edukacji sportowej na najwyższym poziomie niezależnie od ich miejsca zamieszkania i statusu finansowego rodziców.
Add a comment Czytaj więcej...
polichroJanek Janota - niezłomny propagator turystyki, poprowadził rajd "Szlakiem Brzeskiej Polichromii". Budujące jest to, że uczestnikami imprezy byli głównie ludzie młodzi. Rozrzut wiekowy był jednak imponujący: od lat 6 do 60-ciu! Najmłodszy i najstarszy uczestnik 30 km trasy pokonali o własnych siłach. Przedstawiamy fotorelację.
Add a comment Czytaj więcej...
nostalgia2PTTK Ziemi Brzeskiej zaprasza na kolejny rajd rowerowy, tym razem "Szlakiem Brzeskiej Polichromii". Prezentujemy regulamin oraz zasady uczestnictwa w tej wspaniałej imprezie. Portal Miejski brzeg.com.pl serdecznie poleca i życzy pogodnej pogody.
Add a comment Czytaj więcej...
rajdPTTK Ziemi Brzeskiej zaprasza do gremialnego uczestnictwa w rajdzie rowerowym "Kolarska Majówka", który zaplanowano w sobotę 14 maja br. Przedstawiamy oficjalny regulamin.
Add a comment Czytaj więcej...
ryczynZa nami XVII Primaaprilisowe Spotkanie Turystów w Ryczynie. Inicjatorami tej kultowej (tak jest!) imprezy są śp. Janina Wojtczak z Oławy i niestrudzony propagator turystyki - brzeżanin Janek Janota. Prezentujemy parę ciepłych jeszcze fotek.
Add a comment Czytaj więcej...