piątek, 10 maja 2024

gimn.osr.sportBrzeska kuźnia piłkarskich talentów, czyli Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi zaczyna przynosić pożądane efekty w postaci wygranych kolejnych meczy z niełatwymi przeciwnikami.

Po udanej konfrontacji z Pomologią Prószków 99? zakończonej remisem 1-1 w dniu wczorajszym tj. 17 marca drużyna GOSSM Brzeg rocznik 1999 rozegrała kolejny mecz kontrolny. Nasi zawodnicy pokonali renomowanego przeciwnika z województwa dolnośląskiego ? WKS Śląsk Wrocław 99?.

Pierwsze minuty spotkania należały do drużyny z Wrocławia, która miała przewagę w posiadaniu piłki ale z każdą minutą nasi zawodnicy grali pewniej i przeprowadzali coraz groźniejsze ataki na bramkę Śląska. W 15 minucie bardzo ładny kontratak naszego zespołu zakończył się bramką ustalającą wynik na 1-0, którą po podaniu Jakuba Kreja zdobył Kamil Boczek. Od tego momentu zawodnicy z Brzegu nabrali więcej pewności siebie i całkowicie przejęli inicjatywę na boisku. Stwarzali sobie kolejne sytuacje strzeleckie ale niestety brak było wykończenia akcji w postaci celnego strzału na bramkę. W końcówce meczu kolejny atak brzeskiego zespołu zakończył się bramką Dawida Kendzierskiego, który ustalił wynik meczu na 2-0 przy asyście Łukasza Zadrożnego.
GOSSM Brzeg 99? pokonał po dobrym spotkaniu Śląsk Wrocław 99? 2-0.

gimn.osr.sport

Skład GOSSM Brzeg 99?: Gazda Adam, Oleszko Paweł, Gawroński Dawid, Piszczek Krystian, Sobczak Patryk, Zadrożny Łukasz, Krej Jakub, Grudziński Andrzej, Szpetkowski Mateusz, Kendzierski Dawid, Kamil Boczek, Kuboń Adrian. Trenerzy: Zbigniew Marzec i Miłosz Terlecki.

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów na sportowych boiskach.

Przypominamy jednocześnie, że cały czas trwa rekrutacja w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi zarówno do Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży, jak i do oddziałów sportowych o profilu piłka nożna (chłopcy) i softball (dziewczęta).
Szczegółowych informacji udziela wicedyrektor Dariusz Ilów pod numerem telefonu 77 404 58 40.
Ilość miejsc w poszczególnych klasach jest ograniczona!