poniedziałek, 29 kwietnia 2024
btp_stalBrzeska Stal poniosła w ostatnim tygodniu dwie porażki. Najpierw w środę uległa na własnym stadionie 0-1 (0-0) Czarnym Otmuchów, tracąc bramkę w 67 minucie. Nasi piłkarze wystąpili po raz pierwszy na głównej płycie, w obecności 400 widzów.

W sobotę natomiast brzeżanie przegrali 1-2 (1-0) w Paczkowie z tamtejszą Spartą. Prowadzenie dla Stali w 28 minucie zapewnił Damian Michalak i ten wynik utrzymał się do przerwy, ale na początku drugiej połowy  czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Mencel i Stal grała do końca meczu w dziesiątkę. Jak się okazało to osłabienie było wynikiem utraty dwóch bramek (w 70 i 78 minucie). Po 3. kolejkach stalowcy zajmują 10 miejsce, w gronie 16. czwartoligowców (3 pkt i bilans bramkowy 2-3).

stadion

W sobotę 27 sierpnia Stal wyjeżdża na mecz do Prudnika, gdzie zagra z tamtejszą Pogonią.