sobota, 27 kwietnia 2024
natalia_iWspaniałym sukcesem Natalii Bajor - uczennicy PG Nr 3 w Brzegu (KU AZS UE Wrocław) zakończył się Puchar Polski młodziczek w tenisie stołowym, rozegrany w dniach 14-16 maja 2010 roku w Brzegu Dolnym.

W spotkaniu wzięło udział 32 najlepszych młodziczek Polski. Natalia została mistrzynią Polski w grze pojedynczej i podwójnej, wygrywając 5 pojedynków w grze singlowej (stosunek setów - 15:1) i w grze deblowej (stosunek setów - 12:2) wspólnie z Martą Chrabąszcz (MKS Rokita Brzeg Dolny). Jedyny set straciła w finale gry pojedynczej pokonując swoją koleżankę deblową Martą Chrabąszcz w stosunku 3:1.

dwa_medale

W grze podwójnej Natalia Bajor i Marta Chrabąszcz pokonały 3:2 Katarzynę Galus (Skrzyszów) i Paulinę Knyszewską (KS Bronowianka Kraków). Należy dodać, że Natalia powtórzyła sukces z zeszłego roku, gdzie w Krakowie również zdobyła dwa złote medale w kategorii młodziczek. W dniach 26-30 maja podwójna medalistka weźmie udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w kategorii kadetów PRO TOUR CETNIEWO 2010.