środa, 15 maja 2024
Na rozegranym w dniach 27 i 28 marca w Brzegu Dolnym III Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Juniorów w tenisie stołowym, odnotowano udany występ Natalii Bajor, uczennicy PG Nr 3 w Brzegu (zawodniczka KU AZS UE Wrocław).

Nasza 13-letnia pingpongistka wśród 40 najlepszych juniorek w kraju (do 18 lat ) nie dała sobie w „dmuchać kaszę" i ostatecznie zajęła 17 miejsce w kraju. Była najmłodszą zawodniczką na liście startowej i rozstawioną dopiero z nr 37 (wcześniej musiała się zakwalifikować z eliminacji wojewódzkich do III OTK-u). W sumie Natalia rozegrała 6 pojedynków, z których wygrała 4, a 2 przegrała (stosunek setów 12-10).

natalia

W dniu 1 kwietnia br. Natalia, wspólnie z bratem Patrykiem (PG 3 Brzeg - KU AZS UE Wrocław i Michałem Galasem PG 1 Brzeg - LKS Odra Głoska) udają się do Linzu, gdzie w dniach 2 - 5 kwietnia br. wezmą udział w Turnieju Wielkanocnym, będącym Międzynarodowymi Młodzieżowymi Mistrzostwami Austrii.