sobota, 22 stycznia 2022

ZataAczmy w sAoAcu scaled 1 1024x1024Jezioro, letnia beztroska, romantyczne chwile na pomoście – tamten dzień sprzed sześciu lat miał zapisać się w pamięci Ady jako jeden z najpiękniejszych w życiu. Los chce jednak inaczej.

 

 

 

Ada traci cząstkę swojego serca. I choć ma cudowną córeczkę i wspierającą rodzinę, nie wyobraża sobie, że mogłaby jeszcze kiedykolwiek się zakochać.

 

Tymczasem nadchodzi kolejne lato, a w życiu Ady pojawia się dwóch mężczyzn: Szymon – przystojny i intrygujący właściciel letniska, oraz Igor – przyjaciel z dzieciństwa, z którym łączy ją wiele wspomnień. Kobieta ma wątpliwości… Czy nie za wcześnie na nowy związek? A może powinna wyciągnąć rękę w stronę miłości i znów zatańczyć w słońcu?

 

Zatracisz się w lekturze tej książki i zapragniesz, by tak jak letnie wieczory, trwała jak najdłużej!

 

zatanczmy w sloncu 300dpi

 

 

Joanna Szarańska

 

Pisarka, żona, mama. Miłośniczka kawy, czekolady i dobrej książki. Autorka trzech serii komediowych: „Kalina w Malinach”, „Kronika pechowych wypadków” i „Na tropie miłości”, bestsellerowych Czterech płatków śniegu i ich kontynuacji – Anioł na śniegu oraz Choinka cała w śniegu, a także wzruszającej serii „Na Miodowej”. Najchętniej pisze o świcie, gdy cały dom pogrążony jest we śnie. W swojej twórczości stara się nieść uśmiech i nadzieję. Przez lata związana z Fundacją Miasto Słów oraz Klubem z Kawą nad Książką. Mieszka pod Krakowem wraz z mężem, córeczką oraz gangiem niesfornych czworonogów.

 

 

Zatańczmy w słońcu

Autorka: Joanna Szarańska

 

Dane podstawowe

Data premiery: 2021-07-14

ISBN: 9788366839786

 

 

logotypy grupa wyd poz nw plus zygzaki 6ff91f63 14d4 4e50 9412 1ba44cd89968

 

 

 

Dodaj komentarz

promocja side