sobota, 11 maja 2024
odra-logoKoszykarki Odry w sobotę podejmowały we własnej hali sąsiada w tabeli zespół Widzewa Łódź. Mecz dostarczył widzom niesamowitych emocji, z dogrywką włącznie. W normalnym czasie spotkanie zakończyło się remisem 59-59. Sędziowie zarządzili więc pięciominutową dogrywkę, w której brzeżankom nie starczyło już sił na zwycięstwo.

widzew_logoZ pewnością dużo energii nasze koszykarki straciły w IV kwarcie, kiedy musiały gonić rywalki, doprowadzając w ostatnich sekundach meczu do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się naszą porażką 69-75 (15-17, 19-13, 13-12, 12-17, 10-16). Punkty dla Odry zdobywały: Jessica Starlig 23 (5x3), Inna Kochubei i Ebony Ellis po 13, Marta Żyłczyńska 9 (1x3), Natalia Małaszewska 7 (1x3), Justyna Daniel 4. Grała jeszcze Ewelina Buszta. Trener: Vadim Czeczuro. Następne mecze Odra (11 miejsce) rozegra 25 stycznia w Lesznie z MKS Tęcza (12 miejsce), a 28 stycznia w Polkowicach z CCC 2 miejsce).