niedziela, 28 kwietnia 2024
stal-startNiestety, piłkarze Stali przegrali u siebie 1-2 (1-0) ze Startem Namysłów w czwartoligowym meczu. Bramkę dla Stali zdobył w 37 minucie Adam Jakubowski, lecz po przerwie brzeżanie nie potrafili utrzymać korzystnego wyniku.

Najpierw w 47 minucie wyrównał Samborski, a goryczy porażki dopełnił w 59 minucie Kubaczyński. Obie bramki były też zasługą brzeżanina Szpaka (byłego piłkarza Stali), który obsłużył kolegów z drużyny gości. Po tym spotkaniu Namysłów zapewnił już sobie awans do III ligi (na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek). Stalowcy muszą natomiast poczekać jeszcze tydzień na swój los, kiedy spotkają się w Brzegu ze zdegradowanym już do "okręgówki" Startem Dobrodzień. Remis w tym meczu zapewni nam pozostanie w IV lidze.