sobota, 18 maja 2024
stal_brzeg_herbW rozegranym w Lewinie Brzeskim meczu piłkarskim o mistrzostwo IV ligi, miejscowa Olimpia uległa Stali Brzeg 0-1. Trzeba pamiętać, że Stal w Lewinie nie wygrała od 6 lat!

Złotą bramkę na wagę 3 punktów dla stalowców zdobył w 64. minucie napastnik Tomasz Szczupakowski (na zdjęciu), który wszedł na boisko w 46. minucie meczu. Zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że zostało odniesione (tak, jak poprzednie) na boisku rywala. Po sobotnich spotkaniach Stal jest współliderem (2 6 4-0) z LZS Silesius Kotórz Mały (2 6 5-1).

t.szczupakowski

Protokół z meczu:
Olimpia Lewin Brzeski - Czajda Stal Brzeg 0 - 1 (0 - 0).
0 - 1 - Tomasz Szczupakowski (64).
Olimpia: Przemysław Parus - Tomasz Drzewiecki, Maciej Moczko, Kamil Stawecki (82. Mateusz Stec), Mateusz Solan, Paweł Kuban, (70.Piotr Guliński), Rafał Tomaszewski, Marek Kita, Paweł Chłopek, Artur Tomaszewski (73. Rafał Trepk ), Kamil Koziarski, (46. Jacek Maliński). Trener - Wiesław Urycz.

Stal: Marek Szymocha - Tomasz Kamiński, Piotr Józefkiewicz, Jarosław Hałas, Łukasz Strząbała, Krzysztof Tarnowski (46. Rafał Ożóg), Kamil Mazurkiewicz (84. Mateusz Fabiszewski), Tomasz Mencel (73. Bartosz Kruk), Wojciech Tatara, Mariusz Świtoń, Jarosław Hraca (46. Tomasz Szczupakowski). Trener - Janusz Dziura.
Sędziował: Przemysław Dudek (Opole). Żółte kartki: Paweł Chłopek, Maciej Moczko - Tomasz Szczupakowski.
Widzów - 300.

aktualny_sklad_stali

W sobotę 28 sierpnia o godzinie 17-ej w Kotorzu Małym dojdzie do meczu na szczycie, gdzie miejscowy Silesius będzie podejmował naszych piłkarzy.