niedziela, 05 grudnia 2021

IMG 20190804 120934Szpej-Sport wygrał trzeci turniej Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej. Obrońcy tytułu swój sukces zawdzięczają lepiej wykonywanym rzutom karnym, które dały im najpierw awans do finału, a następnie zwycięstwo w meczu o pierwsze miejsce.

Tym razem w turnieju wystartowało sześć ekip, a po fazie grupowej z zawodami pożegnali się: Wędzarnia Owczary i Kolorowe Jermaki. W półfinałach nie brakowało emocji i niewiele brakowało, aby oba mecze zakończyły się remisami 1:1. Trzy minuty przed końcem meczu Agencja Reklamy Gaba strzeliła jednak Specnazowi drugiego gola i jako pierwsza awansowała do finału.

W drugim pojedynku konieczne były rzuty karne. Piłkarze Szpej-Sportu strzelali je bezbłędnie, a Oldboje Brzeg raz się pomylili i w ten sposób poznaliśmy drugiego finalistę. Decydujący pojedynek ponownie nie przyniósł rozstrzygnięcia i ponownie z próby nerwów górą wyszli zawodnicy Szpej Sportu, wygrywając rzuty karne 3:2.

Ostatni turniej eliminacyjny Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej w najbliższą niedzielę od godz. 10.00. Zgłoszenia do czwartku 8 sierpnia (e-mail na adres: mosir.sport@brzeg.pl).

Czołówka po trzech turniejach:
1. Oldboje Brzeg – 78 pkt.
2. Szpej-Sport – 68
3. Agencja Reklamy Gaba – 66
4. Specnaz – 57
5. Wędzarnia Owczary – 40
6. Wolności – 30
7. Kolorowe Jermaki – 30
8. Wojciobus Beer Team – 24.