czwartek, 28 marca 2024

BALS BLF Collage FotorW minioną niedzielę o punkty grały zespoły uczestniczące w Brzeskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki i Brzeskiej Lidze Koszykówki.

BALS

W drugiej kolejce Brzeskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki swoje drugie zwycięstwo zaliczył 1 Pułk Saperów. Obrońcy mistrzowskiego tytułu pokonali 2:0 The Roosters. W pierwszej partii wygrali pewnie 25:11, ale już w drugim rywale postawili im trudne warunki. Koguty w pewnym momencie prowadziły 9:6, a pod koniec seta przegrywali tylko 19:20.
W drugim meczu Herbaciarnia grała z Amigos i po wygranych w setach 25:17 i 25:22, wygrała 2:0.

4. Amigos 2 0 0:4

Gracz kolejki: Andrzej Orłowski (1 Pułk)
Szóstka kolejki: Andrzej Orłowski (1 Pułk), Robert Banasiuk (Herbaciarnia), Paweł Ciąpała (1 Pułk), Wiktor Czerep (Herbaciarnia), Marcin Świder (Amigos). Jerzy Kaczmarek (1 Pułk)

BLK

Poczta Polska została nowym liderem Brzeskiej Ligi Koszykówki. Na czoło tabeli zespół ten wyszedł po… porażce 58:65 z KS Pawłów. Stało się tak dlatego, że w III kolejce pauzował zespół Allblack, który podobnie jak Poczta miał komplet dwóch zwycięstw. W drugim meczu Grabarze pokonali Zespół Sportowym im. Arka Fedorowicza 77:66.